ПРОЕКТИ

Війна очима очевидців

prostir_ck_zustrich_uchasnykiv_ato_
Напередодні свята Покрови та Дня Захисника України ГО «Центр допомоги та розвитку «Простір» було проведено патріотичну зустріч студентської молоді міста з героями АТО – «Війна очима очевидців».

На заході були присутні курсанти та студенти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету.

З майбутніми рятувальниками та психологами учасники АТО розмовляли про різне: війну, жорстокість, відвагу, патріотизм. Відповідаючи на численні запитання студентів, бійці розповідали про своє ставлення до подій на Сході, особливості побуту на фронті.

Про особливості цієї війни розповів і відомий на Черкащині волонтер – Голова волонтерської організації «Наш батальйон» В’ячеслав Скічко, який вже більше трьох років разом з однодумцями забезпечує тил наших героїв.

У кожного з хлопців своя історія, свій біль і радість.

prostir_ck_zustrich_uchasnykiv_ato_2Дивлячися на них, складно повірити, що за плечима кожен має тяжкий тягар військового досвіду у нібито мирний час.

Попри це захисники сповнені оптимізму та готові в будь-який момент стати у стрій і боронити рідну землю й надалі.

На згадку про зустріч студенти та курсанти подякували захисникам творчими подарунками, а відомий черкаський журналіст Сергій Могилко передав атовцям свою книгу – збірку спогадів учасників АТО «Цитати Сходу», яка побачила світ минулого року.
prostir_ck_zustrich_uchasnykiv_ato_