Ілона Руденко

ilona-rudenkoІлона Руденко

експерт

 

ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології «КНЗ Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Практикуючий психолог.

Автор навчально-методичного посібника «Година психології на батьківських зборах» та ряду статей у журналі «Учитель початкової школи», наукових виданнях «Вісник Інституту розвитку дитини», «Науковий часопис НПУ імені М.П.Драгоманова», «Наукові записки Інституту психології імені Г.С.Костюка АПН України» та інші.

Член правління ГО «Центр допомоги та розвитку «Простір».

ПРО ОСВІТУ

Закінчила Черкаську середню загальноосвітню школу №33.

Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Психологія» та здобула кваліфікацію психолога, соціального працівника в Черкаському державному університеті ім. Б.Хмельницького.

Закінчила аспірантуру за спеціальністю «Педагогічна та вікова психологія» Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова.

ПРО КАР’ЄРУ

В 2003-2004 навчальному році працювала асистентом-стажистом на кафедрі практичної психології Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького.

В 2010-2011 навчальному році працювала викладачем кафедри теорії та історії дошкільної педагогіки Інституту розвитку дитини Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова.

З 2011 року працюю доцентом кафедри психології «КНЗ Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

ПРО ГРОМАДСЬКУ ПОЗИЦІЮ

Вважаю, що лише свідомо зрілі, мудрі люди, які готові долати труднощі та відповідальність за своє життя брати на себе можуть сприяти розвитку гармонійного суспільства.

ПРО ДИТИНСТВО

Народилася 29 грудня 1980 року в селі Новояворівськ, Яворівського району, Львівської області. Дуже дякую своїм батькам та Богу за радість життя.

ПРО СЕБЕ

Я вважаю себе веселою та життєрадісною людиною. Люблю спілкуватися з цікавим людьми, гратися з дітьми, відпочивати на природі, читати книги, які надихають і спонукають до роздумів. Вважаю, що труднощі в моєму житті роблять мене сильнішою, мудрішою, усвідомленішою, зрілішою людиною, це мій розвиток, як особистості. Життя я сприймаю, як зебру з білими та чорними смугами, але цим воно цікаве, багатогранне, емоційне, живе. Мій девіз по життю: «Якщо хочеш бути щасливим – будь ним. Моє життя в моїх руках». Мені подобається вислів В. Короленко «Людина народжена для щастя, як птах для польоту».

ЖИТТЄВЕ КРЕДО

«Якщо хочеш бути щасливим – будь ним. Моє життя в моїх руках».

КОНТАКТИ

E-mail: rudenkoim@mail.ru