Соціальний проект психологічної адаптації студентів-першокурсників до навчання у ВНЗ

Соціальний проект психологічної адаптації студентів-першокурсників до навчання у ВНЗ

14 листопада 2017 року зі спільної ініціативи ГО «ЦЕНТР ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «ПРОСТІР» та заступника директора з виховної роботи навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Клименко-Синьоок Ганни Андріївни стартував проект соціально-психологічної адаптації студентів-першокурсників до навчання у ВНЗ.

Згідно меморандуму про співпрацю та спільним планом дій члени ГО «ПРОСТІР» протягом 2017-2018 навчального року будуть проводити групові консультації студентів-першокурсників навчально-наукового інституту Української філології та соціальної комунікації.

Перший захід було проведено на базі кафедри журналістики, реклами та PR технологій. В дружній невимушеній атмосфері студенти мали можливість отримати професійну відповідь на хвилюючі їх питання про самовизначення у професійному житті, розвиток впевненості у собі, протидії лінощам від к.психол.н. Трухан Оксани Вячеславівни, Голови ГО «ПРОСТІР».

Особливу подяку за створення затишної атмосфери зі «смаколиками» та «зігріваючим чаєм» адресуємо координатору зустрічі доц. Ковтун Наталії Олексіївні.

Любі першокурсники! Дякуємо за відвертість та щиру цікавість до наукової психології, Ваші друзі із ГО «ПРОСТІР»!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *