Представник ГО узяв участь у програмі Конгресу США “Відкритий світ”

Представник ГО узяв участь у програмі Конгресу США “Відкритий світ”

Представник ГО “Центр допомоги та розвитку “Простір” Олег Святка брав участь у програмі присвяченій боротьбі з домашнім насильством, відвідавши місто Себастопол (штат Каліфорнія).

Програма «Відкритий Світ» покликана зміцнювати взаємодію і співробітництво між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання можливості лідерам з різних галузей діяльності (представникам різних громадських організацій, рівнів державної влади і ділових структур) зустрітися зі своїми американськими колегами й обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.

Упродовж свого перебування у США учасники програми мали можливість ознайомитися з юридичними, соціально-психологічними аспектами щодо попередження та протидії домашньому насильству.

Важливим досвідом було отримання уявлення про комплексний підхід боротьби з домашнім насильством. Так, є превентивні програми, в яких беруть участь навіть ті особи, що здійснювали насильство у минулому, спеціалізовані суди (фокусовані на одному типі правопорушень), система медіаторства, служби примирення, центри сімейного правосуддя, громадські академії, фандрейзингові заходи тощо.

“Вражений злагодженістю, чіткою послідовністю і розподілом відповідальності між різними структурами – починаючи від виклику поліції, до співпраці державних закладів з неурядовими організаціями, що здійснюють правову та психологічну допомогу.

Я захоплений волонтерською активністю громади, кількістю людей, яка переймається цією суспільною проблемою і кожен намагається зробити внесок у спільну справу, починаючи від обговорення до впровадження ефективних методів по боротьбі з домашнім насильством.

У результаті участі в програмі я здобув новий досвід роботи з особами, що постраждали від домашнього насильства, їх реабілітації та профілактики цих явищ. Окрім цього, були налагоджені контакти з керівниками і співробітниками різних організацій по боротьбі з домашнім насильством.

Висловлюю подяку Фундації Україна-США (US-Ukraine Foundation), організаторам програми Центру “Відкритий світ”, організації “Американські Ради з Міжнародної Освіти”: ACTR/ACCELS (American Councils) та організації Sebastopol World Friends за можливість отримати цінний досвід та знання, гостинність та теплий прийом.”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *