ГО «Центр допомоги та розвитку «Простір» провела патріотичну зустріч учасників АТО із студентською молоддю міста

ГО «Центр допомоги та розвитку «Простір» провела патріотичну зустріч учасників АТО із студентською молоддю міста

Напередодні свята Покрови та Дня Захисника України ГО «Центр допомоги та розвитку «Простір» було проведено патріотичну зустріч студентської молоді міста з героями АТО – «Війна очима очевидців».

На заході були присутні курсанти та студенти Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету.

З майбутніми рятувальниками та психологами учасники АТО розмовляли про різне: війну, жорстокість, відвагу, патріотизм. Відповідаючи на численні запитання студентів, бійці розповідали про своє ставлення до подій на Сході, особливості побуту на фронті.

Про особливості цієї війни розповів і відомий на Черкащині волонтер – Голова волонтерської організації «Наш батальйон» В’ячеслав Скічко, який вже більше трьох років разом з однодумцями забезпечує тил наших героїв.

У кожного з хлопців своя історія, свій біль і радість.

Дивлячися на них, складно повірити, що за плечима кожен має тяжкий тягар військового досвіду у нібито мирний час.

prostir_ck_zustrich_uchasnykiv_ato_1Попри це захисники сповнені оптимізму та готові в будь-який момент стати у стрій і боронити рідну землю й надалі.

На згадку про зустріч студенти та курсанти подякували захисникам творчими подарунками, а відомий черкаський журналіст Сергій Могилко передав атовцям свою книгу – збірку спогадів учасників АТО «Цитати Сходу», яка побачила світ минулого року.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *