Представник ГО “Центр допомоги та розвитку “Простір” узяв участь у роботі 13-ої щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES)

Представник ГО “Центр допомоги та розвитку “Простір” узяв участь у роботі 13-ої щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES)

 

prostir_yalta_european_strategy_charnetskiПредставник ГО “Центр допомоги та розвитку “Простір” Фомич Микола узяв участь у роботі панелі регіональних лідерів під час 13-ої щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES). Тема форуму – Світ, Європа, Україна: шторми змін.
Пленарні засідання та спеціальні секційні заходи проходили в Національному культурно-музейному комплексі Мистецький арсенал.
У цьому році до Києва з’їхалися понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських діячів, експертів з 20 країн світу. Зокрема, екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський, європейський комісар з питань розширення та політики добросусідства Йоханнес Хан, екс-глава Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу, міністр закордонних справ Данії Крістіан Дженсен, Президент Ради з міжнародних відносин (США) – Річард Хаас, Віце-президент Європейського Парламенту – Pичард Чарнецький, 50-й Спікер Палати представників Конгресу США Ньют Гінгріч, 23-й Міністр оборони США, Директор Центрального розвідувального управління (ЦРУ) – Леон Панетта та інші.
Також вперше у роботі Ялтинської європейської стратегії взяли участь 75 регіональних лідерів. Це новий дискусійний формат – спільний проект YES та Української Школи Політичних Студій. Його учасники, відібрані на основі конкурсу та представляли усі регіони України. Серед них – 41 депутат місцевих рад, 26 представників регіональних органів виконавчої влади та 8 місцевих активістів. Середній вік учасників проекту – 31 рік.
У ході роботи конференції було обговорено питання біженців в Європі, Brexit, вибори президента США, боротьба з тероризмом. Також дискутували про розвиток України, впроваджені та майбутні реформи, боротьбу з корупцією і конфлікт на сході країни.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *